izmir yükleme rampası fiyatları

Rampa Sistemleriizmir yükleme rampası fiyatları modelleri

Tır Yükleme Rampası

Hidrolik yükleme rampaları, binanın yükleme yapılacak liman platformu ile araç arasındaki yükseklik farklarını gidermek için, seviye ayarlayıcı sistemlerdir.

Tır Yükleme Rampası; antrepo, depo, fabrika gibi yoğun yükleme ve boşaltmanın olduğu alanlarda, yer kazancı sağlayan iç veya dış ortamda kullanılabilen, işletmeye zaman kazandıran yükleme alanında az yer kaplamasından dolayı da büyük işlevsellik sağlayan sistemlerdir. Hidrolik ve mekanik seçenekleri vardır.

Menteşeli Rampa

Menteşeli rampalar; beton içine gömülerek kullanılmadığı işletme içinde hiçbir yer kaplamayan rampa sistemleridir.6 Ton standart modellerimizin üst platform sacı 6/7 gözyaşı damlası desenli sacdan imal edilmiştir. Hidrolik devre elemanlarının uyumu sayesinde tek butonla kolay kullanım sağlanmaktadır.Hareket aralığının yüksek olması sebebiyle her model araç için yükleme ve boşaltma sağlamaktadır.

Dik Rampa

Dik rampa menteşeli rampanın kurulmasının müsait olmadığı ve normal kapalı halde yer problemi olduğu durumlarda çözüm olarak yapılan bir rampadır.

Standart imalatlarımız dışında işletmenin durumuna göre imalatımız mevcuttur.

Teleskopik Rampa

Teleskopik dilli rampalar konteynır yüklemelerinde menteşeli rampanın dilinin yetmedi durumlar hesaplanarak dili daha uzun olan rampa sistemleridir.

Bu rampalarda 5 buton vasıtasıyla kumanda sistemi çalışmakta ve hidrolik üniteye komut vermektedir.

Yüksek strok aralığı ile her yükseklikteki araç için yükleme ve boşaltma yapılabilmektedir.

300x100x100mm standart rampa takozu ile rampayı çarpmalara karşı korumaktadır. Rampanın yan tarafındaki koruma sacları iş kazalarını asgari seviyeye indirmektedir.

Seyyar (Mobil) Rampa

Seyyar tır yükleme rampası; 6,8,10,12 ton olarak standart olarak imal edilmektedir. Toplam boyu 10.200mm’dir.

Tırmanma kısmı korozyona karşı daha dayanıklı olması için 3x40mm çentikli sıcak daldırma galvanizden imal edilmektedir.

1000mm yükleme esnasında tırmanma açısı 8 derece olarak tasarlanmıştır. Seyyar olma özelliği sayesinde forklift vasıtasıyla rahatça hareket ettirilebilmektedir.

Makaslı Platform

Makaslı platform dikey olarak yükleme ve boşaltma istenilen durumlarda, özürlü asansörü olarak kamusal ve özel alanlarda; fabrikalrın sevkiyat bölümlerinde, araç otoparklarında araçların indirilip, çıkarılmasında, yüksek mesafesi olan fabrika içi ve benzeri yerlerde tavana müdahale etmek için ve birçok özel amaçlı tesislerde bir çözüm olarak imal edilmektedir.

Standart imalatlarımız dışında işletmenin durumuna göre imalatımız mevcuttur.

Yükleme rampası ihtiyaçlarınız için mesaj bırakabilirsiniz. Yetkili birimlerimiz en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.