İzmir Otomatik Kepenk & İzmir Otomatik Panjur

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

İzmir Otomatik kepenk sistemlerinin kullanımı kolay ve güvenlidir. Güvenlik, insanların uzun yıllardır en önemli ihtiyaçlarından biridir. Bizlerde bu noktada sizin işinizi, güvenliğinizi ve de ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler üretmeye devam ediyoruz. İZMER OTOMATİK KAPI olarak önem verdiğimiz hususların en başında müşteri memnuniyeti yer alır. Bu sebeple otomatik kepenk sistemleri ‘nde en iyi kalitede ürünleri sunmak için uzman ekip kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur sistemlerinize teklif almak için mesaj bırakabilirsiniz;

İZMİR OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ
İZMER OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

OTOMATİK KEPENK SİSTEMİ NEDİR?

İnsanlar sahip oldukları mallara zarar gelmesini istemedikleri için güvenlik önlemleri adı verilen sistemler kullanırlar. Otomatik kepenk sistemleri de teknoloji ile paralel bir şekilde zamanla gelişmiştir. Teknolojinin insana sunduğu son hizmetlerden biri de bu ürünün sağladığı faydalardır.
Aynı zamanda dükkanların güvenlik önlemi olarak kullandığı eski ama dayanıklı sistemlerden biridir. Dünyanın her yerinde insanların kepenk sistemlerine güvenmesi de bunun en önemli kanıtlarından biridir. Ancak eski teknoloji ile üretilen ürünlerin eksiklikleri yeni sistemle ortadan kaldırıldı.
Kepenklerin otomatik olmasıyla birlikte artık yük olmaktan çıkarıldı. Şu an ki yenilenmiş sistemiyle kendine bağlı bir motor sistemi sayesinde çalışmakta olup, kumanda yardımıyla kontrol edilebilmektedir. Birbirine bağlı çelik lamellerden meydana gelen ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Elektrik kesintisi yaşandığı durumlarda manuel olarak da müdahale edilebilir.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde özetlenebilir;

• Uzun ömürlüdür. Bir tercih sebebi olarak ortaya çıkmasındaki en önemli avantaj, uzun ömürlü olmasıdır. Sıcak daldırma yöntemiyle yapılan galvaniz kaplamalar ile dışarıdan gelecek olan etkilere karşı dayanıklı hale gelen ürünümüz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

• Kişiselleştirilebilir. İstenen renge ve boyuta göre tasarlanabilir ya da ihtiyaca göre düzenlenebilir. Otomatik kepenk kullanımı oldukça kolay ve basittir. Ayrıca otomatik olması sebebiyle sağladığı kolaylık dışında, otomatik kepenk bakım gerektirmemesi ile de kolaylık sağlamaktadır. Temizliği çok kolay olan bu ürünün, yağmurla kendini temizleyebilme özelliği vardır.

• Bu sistem güvenliği üst düzeye taşır. Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı caydırıcı bir yapıda olmasının yanı sıra eski ürünler gibi kilit sisteminin kırılması ihtimali olmadığından güvenliği de üst bir seviyeye taşımaktadır.

• Otomatik kepenk motoru güçlü ve dayanıklıdır. Teknik servisimizin kurulum esnasında size belirttiği standartlarda kullanılmasına dikkat ederseniz, uzun yıllar sorun yaşamazsınız.

Ürün, geçiş sağlanan ve güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda kullanılabilir.

Garaj giriş – çıkışları, dükkan, cafe, barlar, bahçe, depo ve fabrikalar kullanım alanlarından yalnızca birkaçıdır.

OTOMATİK KEPENK ÇEŞİTLERİ

GALVANİZLİ ÇELİK KEPENK

Galvanizli çelik kepenk sistemleri güvenli ve estetik yapısıyla en iyi kapı sistemidir. Birbirine bağlı lamellerden oluşan otomatik galvanizli çelik kepenk ürünleri, daldırma tekniği ile üretilmektedir. Sıcak daldırma tekniğiyle galvanizli hale getirilen ürün, kolay silinebilen ve temizlenebilen özelliklere sahiptir. Dışarının bütün olumsuz koşullarını dışarıda bırakan bu ürün otomatik özelliklere sahiptir. Motorlu ürünlerde, motor kepengin ağırlığını kaldırabilecek güçtedir. Tamburda toplanan otomatik kepenk manuel olarak da kullanılabilir. Elektrik kesintisi meydana geldiği zaman manuel bir şekilde kullanılabilir.

GALVANİZLİ ÇELİK KEPENK

PRATİK VE ETKİLİ ÖZELLİK
Otomatik galvanizli çelik kepenk sistemleri için fiyatları ve özellikleri ile ilgili tarafımızdan bilgi alabilirsiniz. Yeni nesil otomatik kepenk kategorisindeki bu ürün renklendirilebilir. İstenilen renkte hazırlanabilir. Lamellerin içi boştur ve bu şekilde ısı yalıtım özelliğine sahip olmaktadır. Arıza veya tamir istediği zaman firmamızı arayabilirsiniz. Galvanizli çelik kepenk dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Dış kaynaklı herhangi bir darbeye karşı maksimum koruma sağlar. Ateşe ve benzeri etkenlere karşı dayanıklıdır. Toz, duman ve benzeri dış etkenleri dışarıda bırakır.

UZUN YILLAR KULLANILABİLİR
Çeliğin dayanıklı özelliğini estetik ve zarif görünümle birleştiren firmamız, uzun yıllar rahat bir şekilde kullanılabilecek kepenk çalışmaları sunmaktadır. Paslanmaz özelliği ile tercih edilen bu ürün için ilk önemli adım ölçü almadır. Doğru modelin tercihi ve doğru ölçülerin alınması uzmanlık ister. Elemanlarımız en iyi ölçü alma işlemleriyle maksimum koruma sağlayacak kepenkleri üretmektedir. Hırsız alarmlarıyla uyumludur. Yeterli yüksekliğe sahiptir. Kilit sistemi de oldukça güvenlidir. Rüzgarın şiddeti ile sarsılıp ses çıkarmaz. Oldukça dayanıklı özelliklere sahiptir. Depo, dükkan, imalathane ve benzeri bir çok kategoride tercih edilen kapı sistemidir.

PENCERELİ EKSTRÜZYON ALÜMİNYUM KEPENK

Mimari anlamda tasarımlar yaratması ve güvenlik açısından oldukça gelişmiş bir yapıda bulunması nedeniyle otomatik kepenk sistemleri tüm alanlarda kullanılmaktadır. Birçok farklı tasarımda üretilebilen kepenk sistemlerinden birisi de birçok müşterimiz tarafından tercih edilen otomatik pencereli ekstrüzyon alüminyum kepenk sistemleridir.

PENCERELİ EKSTRÜZYON ALÜMİNYUM KEPENK

Sanayi alanında üretimde kullanılan ekstrüzyon tekniği ile firmamız tarafından üretilen bu kepenk sistemleri kullanıcısına uzun süreli bir ömür vaad etmektedir. Firmamızın üretimdeki kalite standartlarının yanı sıra montaj ve bakım hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize garantisi bulunmaktadır. Alanında uzman üretim ve saha personellerimiz, yeni nesil ve tam donanımlı servis araçlarımız, sizlerle ilgilenmektir. Özel eğitim almış çağrı merkezimiz, yılların deneyimi ve birinci sınıf kepenk sistemlerimizle evlerinize, yazlığınıza, iş yerlerinize ve ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlara otomatik kepenk sistemlerimizi taşımakta, müşterilerimize bu anlamda sınırsız bir hizmet anlayışı göstermekteyiz.

TERMİK FIRIN
Termik fırın bölgemizde yaşlandırma işlemine tabi tutulan ve ekstrüzyon tekniğiyle üretiminde faydalanılan kepenk sistemlerimiz pencereli tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Birinci sınıf alüminyum malzemelerden üretilen kepenk sistemlerimizin pencereler ve diğer detayları da yine aynı şekilde kaliteli hammaddelerden üretilmektedir. Bu sayede otomatik kepenk sistemlerimiz dayanıklı, uzun ömürlü ve güvenilirdir.

POLİÜRETAN DOLGULU GALVANİZLİ ÇELİK KEPENK

Kaliteli, kullanışlı ve paslanmayan özellikleriyle dekoratif özelliklere sahip çelik kepenk otomatiktir, iç kısmındaki özel dolgu sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Dış darbelere karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahip bu tasarım ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Görsel olarak dış dekorasyon çalışmalarıyla da birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

POLİÜRETAN DOLGULU GALVANİZLİ ÇELİK KEPENK

KALİTELİ VE ETKİLİ
Dükkan ve benzeri birçok mekanın tam anlamıyla korunmasını sağlayan bu ürünler toz, gürültü ve nem gibi etkenleri de otomatik kepenk tam anlamıyla engellemektedir. Kolay kullanım seçeneklerine sahip olan poliüretan dolgulu galvanizli çelik kepenk uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Mekanlarınızı yüzde yüz koruyan ve özellikle dış darbelere karşı dayanıklı özellikleriyle zarara uğramanızı engellemektedir. Otomatik poliüretan dolgulu galvanizli çelik kepenk tasarımlarıyla istediğiniz kaliteli çözümleri kolaylıkla elde edebilirsiniz.

FONKSİYONEL ÖZELLİKLİ BİRİNCİ SINIF
Bütün sektörler için özel ve etkili seçeneklere sahip otomatik kepenk dünyası etkili koruma seçeneklerini sanatsal tasarım kategorisi ile birleştirmiştir. Eskiye nazaran sürekli yenilenen ve fonksiyonel bakımdan üst seviyeye çıkan bu ürünler kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir. Kullanım alanı kategorisinde geniş bir perspektife sahip bu ürün, hırsızlık olaylarına karşı en iyi koruma seçeneklerine sahip üründür. Otomatik özellikleriyle tercih edilen bu ürünler yeni ve etkili özelliklere sahiptir. Daldırma yöntemiyle meydana getirilen bu çalışma motor sistemiyle pratik kullanım özelliklerine sahiptir. Renk ve boyut seçenekleriyle bütün mekanlar için en iyi çalışma seçeneklerini bir araya getirmektedir.