izmir kanatlı kapı motorları

Kanatlı Kapı Motorları

Dairesel Kapı Motorları genel olarak kanatlı kapı sistemlerinde kullanılan pistonlu veya mafsal kollu olarak üretilirler. Kapının ağırlığı ve kanat genişliği motor seçiminde en belirleyici unsurlardır. Bahçe Kapısı Motorları genel olarak üç farklı tipte üretilirler. Pistonlu tipler doğrudan kapı üzerine monte edilirler. Kanat genişliği ve ağırlığa göre kapı motoru modeli seçilir. Mafsallı Bahçe Kapısı Motorları da aynı mantıkla üretilir ve ağırlık ve kanat uzunluğuna göre seçimi yapılır. Mafsallı veya pistonlu Bahçe kapısı motorları arasında işlevsellik olarak fark bulunmamaktadır. Son olarak Gömme motor tipleri vardır. Gömme motorlar estetik açıdan daha kibar görünüme sahiptirler fakat zeminin son derece düz ve kuru olması önem taşımaktadır. Tüm Otomatik Dairesel Bahçe Kapısı Motorları için kategori sayfamızın sol tarafında bulunan seçim menüsünden ihtiyacınızı tam olarak belirleyebilirsiniz. Kapınızın kanat genişliği, kapının ağırlığı, kapının kullanım sıklığı ve açılma hızı seçenekleri en uygun motor seçimi için işinizi kolaylaştıracaktır.

İhtiyacınıza uygun dairesel kapı motorlarını belirlemek , uygun fiyatlara sahip olmak, servis ve montaj hizmeti için bize mesaj bırakabilirsiniz.

Bft Eli 250 N BT Gizli Kanatlı Kapı Motoru

Endüstriyel alanlarda apartman ve site girişleri, otopark alanları büyük işletmelerin bahçe kapıları gibi ihtiyaç duyduğunuz pek çok alan için tercih edeceğiniz kanatlı kapılar uygun olan motor çeşidinde eli 250 n bt gizli kanatlı kapı motoru imalatı ile rahatlığınızı ön plana çıkaran detayları beğeninize sunuyoruz. Korumayı sağlayan mekanizma içerisine gizli olarak yerleştirilen kapı motoru 3,5m uzunluğundaki kapı kanadı ile 400kg ağırlığındaki kapı kanadı ağırlığını rahatlıkla taşıyabilmektedir.

Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak kilitli çalışma özelliği bulunan kanatlı kapı motoru modeli çarpmaya karşı etkiden kontrol ünitesi üzerinden koruma sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Mekanik kilitleme özelliğine sahip olan ürünü yoğum kullanımlara uygun olarak hava şartlarında -20 derece ile 50 derece arasında sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Yaşanacak bir elektrik kesintisi durumunda aksamaya meyil vermeyen akü ile özelliği sürekli kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. ıp67 koruma katsayısı ile mekanizma yalnızca 10kg ağırlığındadır. Bft Türkiye’nin yenilikçi anlayışla imal ettiği tüm ürünlerde kaliteyi, güveni ve garantiyi bir arada bulacaksınız.

Virgo sq 200kg mafsallı kapı motoru

Kanatlı tip otomatik kapı mekanizmalarında virgo sq 200kg mafsallı kapı motoru akıllı teknolojide imal edilerek her ihtiyacınıza uygun bir model olarak beğeninize sunulmaktadır. 200kg kapı ağırlığı taşıma kapasitesi bulunan bu kapı motoru 2m’ye kadar kanat uzunluğunda sorunsuz bir çalışma performansı sergileyebilmektedir. Kontrol ünitesinde harici kullanım olanağı sunan motor modeli kilitli çalışma sistemine sahiptir. Ayrıca yine kontrol ünitesi üzerinde termik koruma içerir. Hava şartlarında -15 derece ile 50 derece arasında çalışma performansı ile yoğun kullanımlarınız için tasarlanmış ürünü bahçe kapısı, apartman ve site girişleri, endüstriyel alanlar ve daha pek çok yer için ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz.

Ip44 koruma katsayısı ile 6 kg ağırlığında olan mafsallı kapı motoru herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışma özelliği nedeniyle çalışmaya devam edebilmektedir. Aksesuar seçeneklerinin kolay geçiş imkanı ile kullanım konforunuzu üst seviyelere çıkararak işlevselliğini en ince ayrıntısına kadar kullanabileceğiniz otomatik kapılarınız ve motor modelleri Bft Türkiye garantisinde ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Güvenli kullanımlarınız için çarpma emniyet sistemi bulunan bu motor modelini uzun yıllar otomatik kapılarınızda kullanabilirsiniz.

Bft Phobos NL Dairesel Kapı Motoru

Mekânlarınıza estetiği ve kaliteyi yansıttığınız otomatik kapılarınızın görünmeyen yüzünde kapılarınızın sorunsuz şekilde uzun yıllar kullanılmasını sağlayan mekanik özellikler motor ve aksesuar çeşitleriyle bütünleştirilmektedir. Phobos serisinde dairesel kapılarınıza uygun olarak üretilen phobos nl dairesel kapı motoru 250kg’a kadar kanat ağırlığı ve tek kanatta 5m’ye kadar kanat uzunluğunu taşıma kapasitesine sahiptir.

Yarı yoğun kullanımlarınıza uygun olarak başta otel girişleri, avm girişleri ve daha pek çok ihtiyaç duyduğunuz alanlarda dairesel kapılarınız için tercih edebilirsiniz. Kontrol ünitesi üzerinde içerdiği termik koruma ile ıpx4 koruma katsayısı bulunana bu dairesel kapı motoru hava şartlarında -10 derece ile 50 derece arasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaksızın istenilen seviyede çalışma performansı gösterebilmektedir. 18 saniye gibi kısa bir sürede 90 derece kapıların açılıp kapanmasını sağlayan mekanizma 7,7kg ağırlığındadır. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan ürünün basit montaj imkanı da bulunmaktadır. Güvenilir ve uzun ömürlü kullanımlarınıza dayanım gösterecek şekilde dizayn edilen kapı motoru modelini sizler de dairesel kapılarınızda Bft Türkiyegarantisiyle ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz.